Ghost_TEAM RESMİ FORUM SİTESİNE HOS GELDİNİZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ghost Team Resmi Forum Sitesi

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

''Köprü iki seritli mi olsun dört seritli mi?''

YazarMesaj
By_1mpoSibL3
Web MASTER(Web EDİTÖR)
Web MASTER(Web EDİTÖR)
By_1mpoSibL3

Erkek Mesaj Sayısı : 68
PuanLar : 9964185
İtibar : 18

''Köprü iki seritli mi olsun dört seritli mi?'' Empty
MesajKonu: ''Köprü iki seritli mi olsun dört seritli mi?''   ''Köprü iki seritli mi olsun dört seritli mi?'' I_icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 6:09 pm

Adamın biri California'da bir kumsalda yürürken ayagı eski bir lambaya takılmıs, adam lambayı kumlarn içinden çıkarmıs, ovalamıs lambayı, harbi harbi cin çıkmıs. Adam çok sasırmıs, cin baslamıs konusmaya ''Tamam, tamam.Beni lambadan kurtardin vs vs vs... Bu, bu ay içinde dördüncü çıkarılısım ve bu isten sıkılmaya basladım, bu yüzden 3 dilegi unut. Sadece 1 dilek hakkın var!''

Adam oturmus ve bir süre düsünmüs ve ''Her zaman Hawaii'ye gitmek istedim ama uçaktan korkarım ve deniz beni çok kötü tutar. Benim için Hawaii'ye bir köprü yap, böylece arabayla oraya gidebileyim'' demis.

Cin gülmüs ve ''Bu imkansız. Bu isin lojistigini düsün! Köprünün ayakları nasıl Pasifik'in dibine ulasabilir? Ne kadar beton gerektigini, ne kadar çelik gerektigini düsün! Hayır, baska bir dilek düsün'' demis,

Adam ''tamam'' demis ve güzel bir dilek düsünmeye baslamıs. En sonunda, ''Dört kere evlendim ve bosandım. Bütün karılarım her zaman duyarsız oldugumu ve onunla ilgilenmedigimi söylerdi. Bu yüzden, kadınları anlayabilmeyi diliyorum. Nasıl hissettiklerini ve neden agladıklarını, bir sey söylemedikleri zaman gerçekten ne istediklerini anlayamıyorum. Bana kadınları anlama gücü ver....''
Cin: ''Köprü iki seritli mi olsun dört seritli mi?''
https://www.facebook.com/Sensizimyinesevqilimm/

''Köprü iki seritli mi olsun dört seritli mi?''
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bikac.SSde.benden.oLsun